závazná PŘIHLÁŠKA NA WORKSHOP s Krystyna Latosik PL
20.-22. října 2020 Pracov a zároveň přihláška na Tvořivý víkend Pracov( může být i samostatně)

Místo konání: Vězeňská zotavovana Pracov ( není to zotavovna pro vězně ale pro bachaře, kdyby se někdo bál :-)

Workshop s Krystynou Latosik z Polska na mák, který můžeme dělat v modré ( horský mák) nebo v tradiční červené barvě. Jako dárek k tomu workshop a materiál na slunečnici. Vše na foto výše. Velikost máku a slunečnice na workshopu bude samozřejmě menší než na foto! Tak obří brož by málokdo nosil. Jde o to naučit se techniku!

Krystyna Latosik, se narodila a žije v Polsku. Je mnohanásobnou velmi úspěšnou účastnicí celosvětové soutěže Batle of The Beadsmith, vítězka mnoha mezinárodních prestižních soutěží, a v nedávném 10 ročníků Art festival Oradea, za účasti desítek korálkářů a šperkařů z celého světa, včetně více jak 20 účastnit zmiňovaného battle, se stala Krystyna vítězkou hlavní ceny Grand Prix Oradea 2023!!!

S Krystynou se budeme učit techniku květu, ze které je udělán mák na foto, ale až se tuto techniku naučíte, můžete z ní vytěžit mnohem více, a udělat si třeba růži a podobně.
Jako dárek od Krystyny dostanou účastnící návod a materiál i na slunečnici na fotografii. ( také technika využitelná i pro jiné květy). Oba menší květy, se budou dělat jako brož, nebo na zavěšení.

Závazná- nevratná přihláška na workshop cena 450 Kč, nutno zaplatit na účet spolku před vyplněním online přihlášky, a kopii platby zaslat spolu s přihláškou, jinak přihláška nebude přijata. Počet míst je omezen!!!
Materiál - korálky TOHO, zapínání atd. a návod( schéma) cena na místě přímo lektorce 660.- Kč

Běžně stojí návod na podobný mák kolem 120-150 euro- tedy 2800-3500 Kč bez materiálu, nás bude stát workshop včetně materiálu 450+660= 1110 kč, ještě s dárkem ( workshop a materiál na slunečnici).
Bankovní účet spolku : 2101435731/2010 var.symbol 20102023

Přihláška na workshop je opravdu závazná, pokud se z jakéhokoliv důvodu nebude moct zúčastnit, tak záloha 450 Kč je nevratná a bude použitá na pokrytí nákladů lektorky, spojených s workshopem ( cesta, ubytování atd.) Děkujeme za pochopení.
O přijetí přihlášky ( do naplnění kapacity, a při odeslaném potvrzení o zaplacení) bude informováni. Až bude kapacita naplněna, nebude možno se přihlásit, nemusíte se tedy ptát, jestli je ještě volno, pokud vidíte dole formulář s přihláškou. Uzávěrka přihlášek je buď do naplnění kapacity, nebo nejpozději do 15.9.2023, aby lektorka měla čas na nákup materiálu.

Na tvořivém víkendu 20.-22. října 2023 budou i další lektorky
Daniela Lokajová ( viděli jsme na červnovém Pracově co pro nás chystá na říjen) a také
Marina Zavaeva- háčkování s korálky a šatony. 
Na Pracově se můžete těšit v pátek na welsness ( výřivka a sauny) v sobotu večer na kuželkový souboj titánů :-), dobrou náladu ale také na prodejce OKTABEADS - určitě nám zas něco přivezou, aby jsme mohli potrápit peněženku a objednávky před Pracovem Vám dovezou. V sobotu za námi přijede "podojit peněženky" tedy další možnost nakoupit si u Mirek Severa :-). 

Soutěž
Spolek Korálkářky ve spolupráci s OKTABEADS pořádá soutěž, kde vyhlášení bude právě v sobotu 21.10.2023 na Pracově. Podrobnosti o soutěži najdete ZDE.