Soutěž  s OKTABEADS.EU

Spolek Korálkářky, ve spolupráci s OKTABEADS vyhlašují soutěž . 
Datum vyhlášení 29.6.2023, vyhlášení výsledků- vítězů, ukončení soutěže 21.10.2023 při tvořivém víkendu Pracov. Máte tedy téměř 4 měsíce na zpracování :-).
Použijte jakoukoliv barvu 14mm Rakouských rivoli- swarovski  barvy DELITE nebo IGNITE ( můžete i kombinovat). Vytvořte přívěsek, náhrdelník, soupravu, brož... podle vlastního výběru. Můžete použít jednu rivolku, nebo více, na vyhodnocení soutěže to nebude mít vliv.
Každý může do soutěže přihlásit ( představit v sobotu 21.10.) pouze jeden šperk. ( Tedy nelze dát do soutěže například 3 náhrdelníky , ale je možné udělat soupravu náušnice, náhrdelník, náramek....)
pokračuj ve čtení i pod obrázky prosím! Děkuji vybrané barvy jen pro ilustraci, použít můžete vlastní barevnou kombinaci.

Šperk se musí zúčastnit soutěže " osobně" tedy nestačí foto, ale autorka nemusí být tvořivého víkendu přítomna, to znamená může poslat šperk do soutěže třeba po kamarádce. Autorka nemusí být členkou spolku Korálkářky, je otevřená všem.
VÝHRA   První tři soutěžní šperky, budou majiteli obchodu OKTABEADS.EU ohodnoceny speciálním boxem s materiálem na tvorbu v hodnotě přibližně 1000.- Kč. Box nebude žádný ramš, ale budou tam rakouské rivolki, korálky miyuki delica, rakouské perly..., speciální výběr ... ( Všichni víme, že rakouské kameny, nebo rivoli,perly atd. jsou od výrobce swarovski, jen se tak už nesmí jmenovat :-) :-) :-).
Kameny- rivolki do soutěže zakoupíte pouze u výhradního dovozce, kterým je právě OKTABEADS ZDE: DELITE - malo i velkoobchodní balení  https://oktabeads.eu/vyhledavani/page-1.html?search=delite 
           IGNITE - malo i velkoobchodní balení https://oktabeads.eu/vyhledavani.html?search=rivoli%20ignite
Do soutěže není třeba se nikam hlásit, budeme rádi když budete tvořit a svou tvorbu ukážete všem na Pracově.
Pokud Vám není cokoliv jasné, tak volejte 603174956, prosím ne přes mesenger atd. Děkuji.