Inspirativní Korálkový Workshop s  Laurou Giusti

scroll down for English version
Milovníci korálkového umění a kreativity, spolek Korálkářky má pro vás jedinečnou příležitost! Srdečně vás zveme na Inspirativní Korálkový Workshop s renomovanou italskou designérkou, Laurou Giusti. Laura je nejen mnohonásobnou finalistkou, ale také vítězkou prestižní celosvětové mezinárodní soutěže Battle of the Beadsmith.

Připojte se k nám a objevte magii korálků pod vedením této špičkové tvůrkyně. Laura Giusti s sebou přináší nejen bohaté zkušenosti, ale také neuvěřitelnou vášeň pro detail a estetiku. Během tohoto workshopu budete mít možnost zhlédnout, jak se zrodí jedinečné šperky a umělecká díla, která odrážejí Laury jedinečný styl.

Datum: 10.-12. května 2024
 Čas: začátek pátek  10.5.2024 od 16:00  , konec neděle 12.5.2024 v  16:00
Místo: tradiční místo tvořivých víkendů spolku Korálkářky- PRACOV , Česká republika

Co nás čeká:

  • Demonstrace techniky: Laura Giusti vám ukáže své tajemství a techniky vytváření šperků z korálků.
  • Interaktivní sezení: Budete mít příležitost spolupracovat s Laurou na vytvoření vlastního šperku a získat cenné rady.
  • Inspirace a příběh: Laura se s vámi podělí o svůj umělecký příběh a zdroje inspirace.
  • Setkání s expertem: Máte možnost pokládat jí otázky a diskutovat s jednou z nejuznávanějších designérek korálkového umění.

Nejen že budete mít příležitost strávit víkend s výjimečnou tvůrkyní, ale také si odnesete nové znalosti a dovednosti, které můžete uplatnit ve svých vlastních projektech.

Připojte se k nám na tomto fascinujícím workshopu a nechte se inspirovat uměním a vášní Lauri Giusti. Těšíme se na vás!

S Laurou si budete moci udělat náhrdelník - kreativnější "větší" verze - viz fotografie, nebo jednodušší verze, dále náušnice a náramek. Pro více info roluj dolů.

Návod i kurs bude vedený v českém- slovenském jazyce. S překladem nám pomůže Eliška Töroková, kterou mnohé z Vás znáte.
Pokud máte zájem, registrační poplatek je 1.000 Kč splatný před odesláním závazné online přihlášky ( je nevratný, z tohoto poplatku budou uhrazené náklady spojené s lektorkou). Kopii platby přiložte do online přihlášky.
Bankovní Informace - číslo účtu spolku: 2101435731/2010
var.symbol pro platbu workshopu je 12052024
IBAN CZ8120100000002101435731
Swift je FIOBCZPPXXX 

Cena kurzu - platba na místě : Náhrdelník, náramek a náušnice je 100 euro ( bude možná platba v českých korunách). 
Každý, kdo bude přihlášen závaznou přihláškou, dostane nejpozději druhý den po přihlášení seznam materiálu. Seznam bude obsahovat i přesný popis barev, ale samozřejmě každý může dělat podle svých preferencí :-) ...že bych já měla fialový? ...no uvidíme :-).

Zároveň odesláním online přihlášky se hlásíte i na víkendový pobyt- kurz na Pracově, který každý platí až na místě. Orientační cena pátek-neděle s plnou penzí je 2500 Kč. Na víkend se mohou hlásit je ti, kteří budou dělat kurs s Laurou, pro ostatní bude korálkový víkend otevřený až na podzim 2024. Děkujeme za pochopení.
Po zaplacení registračního poplatku se můžete přihlásit i jen na jeden den na workshop s Laurou. 
Laura říká, že náhrdelník v této podobě jako na foto se dá za víkend hravě zvládnout, a to i začátečník! Technika není složitá.

KAPACITA KURSU JE OMEZENÁ , neváhejte dlouho s registrací.
Pokud Vám není cokoliv jasné, kontaktujte emailem bohemia-acro@seznam.cz nebo telefonem 603174956 sekretářku spolku Jarmilu Podzemskou.


K kurzu se připojil se slevou 10% na jednorázový neomezený nákup na celý sortiment, při nákupu nad 1250 Kč ( 50 euro)  a jednorázovou dopravu 99 Kč bez ohledu na velikost nákupu, i sponzor našeho festivalu
Bohemia Crystal Valley.
Přihlášený účastník získá jedinečný, nepřenosný kód, pomoci kterého můžete nakoupit na e-shopu cokoliv, nejen na kurs s Laurou, platnost kódu je do 31.5.2024.