Korálkový workshop s Lia Dipaola
Italský víkend na Pracově

Milovníci korálkového umění a kreativity, spolek Korálkářky má pro vás jedinečnou příležitost! Srdečně vás zveme na Inspirativní Korálkový Workshop s renomovanou italskou korálkářkou  Liou Diapola

Ve stejném termínu- víkendu jako je workshop s Italskou designerkou Laurou Giusti- tedy 10.-12. května 2024.

Lia Dipaola, žije v Římě, má velkou vášeň pro kreativní koníčky, konkrétně už asi 17 let se věnuje výrobě šperků z korálků. V průběhu let experimentovala s novými výrobními technikami s použitím různých materiálů, jako je hedvábí shibori a soutache. Je milovnicí vyšívání a zejména šperků ve výšivce. V jejich výtvorech nikdy nesmí chybět krystaly, díky nimž je šperk vzácnější a zářivější. Stále hledá nové prvky a techniky, které by použil ve svých špercích. Lia je několinásobnou účastnicí celosvětové mezinárodní soutěže Battle of the Beadsmith. Připojte se k nám a objevte magii korálků pod vedením této špičkové tvůrkyně.

Datum: 10.-12. května 2024
Čas: začátek pátek 10.5.2024 od 16:00 , konec neděle 12.5.2024 v 16:00
Místo: tradiční místo tvořivých víkendů spolku Korálkářky- PRACOV , Česká republika

Co nás čeká:

  • Setkání s expertem: Máte možnost pokládat jí otázky a diskutovat s jednou z nejuznávanějších designérek korálkového umění.
  • Inspirace a příběh: Lia se s námi podělí o svůj umělecký příběh a zdroje inspirace.
  • Interaktivní sezení: Budete mít příležitost spolupracovat s Liou na vytvoření vlastního šperku a získat cenné rady.
  • Vytvoření jednoduššího, nebo složitějšího šperku ( viz foto níže), vše v ceně jednoho kurzu. Z jednotlivých komponentů můžete vytvořit i náramek ( viz další foto).

 pro kompletní informace a online přihlášku roluj až dolů.


Návod i kurs bude vedený v českém- slovenském jazyce. S překladem nám pomůže Eliška Töroková, kterou mnohé z Vás znáte.
Pokud máte zájem, registrační poplatek je 1.000 Kč splatný před odesláním závazné online přihlášky ( je nevratný, z tohoto poplatku budou uhrazené náklady spojené s lektorkou). Kopii platby přiložte do online přihlášky.

Pokud jste již přihlášeni na kurs s Laurou a máte zaplacený  registrační poplatek, nyní neplatíte nic, je nutné se jen přihlásit .
Kdo chce dělat pouze kurs s Liou, prosím o přihlášení a zaplacení registračního poplatku.


Bankovní Informace - číslo účtu spolku: 2101435731/2010
var.symbol pro platbu workshopu je 12050000 - jiný než na kurs s Laurou
IBAN CZ8120100000002101435731
Swift je FIOBCZPPXXX

Cena kurzu - platba na místě : Náhrdelník varianta A, Náhrdelník varianta B, je 50 euro ( bude možná platba v českých korunách).
Každý, kdo bude přihlášen závaznou přihláškou, dostane nejpozději druhý den po přihlášení seznam materiálu. Seznam bude obsahovat i přesný popis barev, ale samozřejmě každý může dělat podle svých preferencí :-)

Zároveň odesláním online přihlášky se hlásíte i na víkendový pobyt- kurz na Pracově, který každý platí až na místě. Orientační cena pátek-neděle s plnou penzí je 2500 Kč. Na víkend se mohou hlásit je ti, kteří budou dělat kurs s Laurou nebo Liou nebo oba, pro ostatní bude korálkový víkend otevřený až na podzim 2024. Děkujeme za pochopení.

Po zaplacení registračního poplatku se můžete přihlásit i jen na jeden den na workshop s Liou.
Lia říká, že náhrdelník v jednodušší verzi jako na prvních dvou foto zleva ,on ušila za jeden den, zvládne  i začátečník! Technika není složitá.

KAPACITA KURSU JE OMEZENÁ , neváhejte dlouho s registrací.
Pokud Vám není cokoliv jasné, kontaktujte emailem bohemia-acro@seznam.cz nebo telefonem 603174956 sekretářku spolku Jarmilu Podzemskou. 

Ke kurzu se připojil se slevou 10% na jednorázový neomezený nákup na celý sortiment, při nákupu nad 1250 Kč ( 50 euro) a jednorázovou dopravu 99 Kč bez ohledu na velikost nákupu, i sponzor našeho festivalu
Bohemia Crystal Valley.
Přihlášený účastník získá jedinečný, nepřenosný kód, pomoci kterého můžete nakoupit na e-shopu cokoliv, nejen na kurs s  Liou, platnost kódu je do 31.5.2024.