závazná PŘIHLÁŠKA NA WORKSHOP s Krystyna Latosik PL
20.-22. října 2020 Pracov

Workshop s Krystynou Latosik z Polska na mák, který můžeme dělat v modré ( horský mák) nebo v tradiční červené barvě. Jako dárek k tomu workshop a materiál na slunečnici.

Krystyna Latosik, je původem z Ukrajiny ale dlouhá desetiletí již žije v Polsku. Je mnohanásobnou velmi úspěšnou účastnicí celosvětové soutěže Batle of The Beadsmith, a v nedávném 10 ročníků Art festival Oradea, za účasti mnoha korálkářů a šperkařů z celého světa, včetně více jak 20 účastnit zmiňovaného battle, se stala Krystyna vítězkou hlavní ceny Grand Prix Oradea 2023!!!

S Krystynou se budeme učit techniku květu, ze které je udělán mák na foto, ale až se tuto techniku naučíte, můžete z ní vytěžit mnohem více, a udělat si třeba růži a podobně.
Jako dárek od Krystyny dostanou účastnící návod a materiál i na slunečnici na fotografii. ( také technika využitelná i pro jiné květy).

Závazná- nevratná přihláška na workshop cena 450 Kč, nutno zaplatit na účet spolku před vyplněním online přihlášky, a kopii platby zaslat spolu s přihláškou, jinak přihláška nebude přijata. Počet míst je omezen!!!

Materiál a návod( schéma) cena na místě přímo lektorce 660.- Kč

Běžně stojí návod na podobný mák kolem 120-150 euro- tedy 2800-3500 Kč bez materiálu, nás bude stát workshop včetně materiálu 450+660= 1110 kč.
Přihláška na workshop je opravdu závazná, pokud se z jakéhokoliv důvodu nebude moct zúčastnit, tak záloha 450 Kč je nevratná a bude použitá na pokrytí nákladů lektorky,spojených s workshopem ( cesta, ubytování atd.) Děkujeme za pochopení.
O přijetí přihlášky ( do naplnění kapacity, a při odeslaném potvrzení o zaplacení) bude informováni. Až bude kapacita naplněna, nebude možno se přihlásit, nemusíte se tedy ptát, jestli je ještě volno, pokud vidíte dole formulář s přihláškou.