Náš příběh

Jsme spolek "děvčat", které spojuje láska ke korálkům a tvorba šperků... květin... stromečků a dekorací z korálků.
Pravidelně se společně scházíme na korálkových večírcích, dříve hlavně v Táboře, v poslední době v naší klubovně v Sezimově Ústí, ale i v Táboře, Voticích, Pracově i jinde. Především každá  tvoříme každou volnou chvilku. Máme v pronájmu klubovnu v Sezimově Ústí, takže se scházíme i tam, za umožnění navštěvovat klubovnu děkujeme městu Sezimovo Ústí.
Pořádáme kurzy se zahraničními ale i českými lektorkami, ale o své znalosti se rády podělíme i mezi sebou. Začaly jsme pořádat i korálkové víkendy plné tvorby, zábavy a relaxu - více je v sekci kalendář akcí.
Svou tvorbu rády a hrdě nosíme, tvoříme pro radost, ne pro obživu. Některé věci z naší tvorby jsou i na prodej.  V bohaté fotogalerii, nebo v sekci výstavy z foto z vernisáží, naleznete co tvoříme, a hlavně kde na živo si můžete šperky a dekorace prohlédnout. Naše výstavy jsou velmi úspěšné a máme z toho velkou radost.
Pokud rády tvoříte a jste z širokého okolí Tábora,ale i z dalších koutů ČR, zavítejte osobně mezi nás.... termíny našich srazů najdete na facebooku ve skupině Korálkářky ale také v sekci kalendář akcí.